شرکت کاوین

  • تاریخ : ۱۴ام مرداد ۱۳۹۷

شرکت کاوین/ سید محمد احمدی روز شنبه در نشستی با موضوع بررسی وضعیت کارخانه ایران پوپلین با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی کشور در فرمانداری شهرستان رشت اظهار داشت: سیاست برنامه ای استان گیلان این است تا در کنار تلاش برای توسعه کشاورزی، به صنعت و رسیدگی به واحدهای تولیدی نیز اهتمام شود و بخش های توسعه ای متوزان پیش رود.
وی با بیان این که واحدهای صنعتی شهرستان رشت ۴۵ درصد از واحدهای صنعتی استان گیلان را شامل می شود، افزود: یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی در شهرستان رشت داریم که بر اساس آمار تا پایان اردیبهشت سال جاری، ۹۵۰ واحد فعال هستند.
فرماندار شهرستان رشت در ادامه سخنانش درباره شرکت ایران پوپلین خاطر نشان کرد: این شرکت برای صنعت، استان گیلان و شهرستان رشت مهم است.
وی با بیان این که در زمان حاضر ۲۸۳ نفر در ایران پوپلین شاغل هستند، تصریح کرد: اراده در شهرستان رشت ، استان گیلان و در نمایندگان این است که با تمام توان، تعامل سازنده و اعتمادسازی این شرکت فعال نگه داشته شود.
وی با تاکید بر این مطلب که با اعتماد سازی بایستی ایران پوپلین را به حالت قبل برگردانیم، تصریح کرد: این مهم همت سهامداران این شرکت را نیز می طلبد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان نیز در این جلسه گفت: اراده ما مسئولان بر این است تا برای نوسازی، بازسازی و رفع مشکلات تمامی واحدهای تولید و صنعتی استان اقدام کنیم.
فرهاد دلق پوش افزود: در استان گیلان به نسبت سایر استان ها، با توجه به این که مشکلات اقتصادی فراگیر و ملی است گام های بهتری برداشته ایم و بر اساس برگزاری جلسه های هفتگی در راستای قانون رفع موانع تولید و رونق تولید، رسیدگی به واحدهای تولیدی به ویژه واحدهای کوچک مقیاس را انجام داده ایم.
وی با بیان این که شرکت نساجی با هویت گیلان عجین شده، اظهار داشت: صنعت نساجی در این استان بایستی احیاء و برای توانایی رقابت به روز شود که این قابلیت در گیلان وجود دارد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطر نشان کرد: کارگروه ویژه صنعت نساجی را نیز تشکیل داده ایم.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان نیز با بیان این که ایران پوپلین در قدیم از برندها بود، گفت: در کارگروه رفع موانع تولید بیش از پنج بار بحث این شرکت مطرح شد و اجازه ندادیم که چراغ این کارخانه به دلایل مشکلات قطعی برق، گاز و غیره خاموش شود.
آرش فرزام صفت راه حل بلندمدت در ایران پوپلین را تزریق سرمایه های جدید دانست و افزود: ماشین آلات فعلی و تولید این کارخانه به هیچ وجه اقتصادی نیست.
این جلسه با حضور خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی کشور برگزار شد.

ایرنا

کانال تلگرام شرکت کاوین

نظرات

انتشار نظرات در پایگاه شرکت کاوین به معنی تائید آن نیست. شرکت کاوین نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد