شرکت کاوین

  • تاریخ : ۳ام دی ۱۳۹۷

پایگاه خبری شرکت کاوین (harpynews.com) :

ورزش سه: دردسرهای سرمربی پرتغالی و سابق شیاطین سرخ تمامی ندارد و پس از آنکه او با قبول شکست ۱-۳ برابر لیورپول شغل خود را در اولدترافورد از دست داد، حالا در مظان اتهام یک رسوایی اخلاقی قرار گرفته است.

دردسر جدید مورینیو؛ رسوایی اخلاقی!

نشریه سان در گزارشی مدعی شد رابطه پنهانی مورینیو و پرو کارتر رابینسون از هشت سال قبل و در دوران حضور او در رئال مادرید آغاز شده و آنها طی این سالها در بسیاری از نقاط دنیا در تعطیلات با یکدیگر ملاقات داشته اند. مورینیو دیشب تلاش زیادی کرد تا با راه حل های قانونی مانع انتشار این گزارش از سوی نشریه سان بشود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

البته خانم رابینسون نیز در پاسخ به سوال خبرنگار نشریه سان در مورد رابطه پنهانی با مورینیو مدعی شده نمی داند این خبرنگار در مورد چه چیزی صحبت می کند و همه چیز را تکذیب کرده است.

این در حالیست که مورینیو طی سالها بارها بر حفظ اصول و بنیان خانواده اش صحبت کرده و حتی در سال ۲۰۱۶ و در اوایل دوران هدایت منچستریونایتد، وی طی ۲۴ ساعت دو بار برای ملاقات با همسرش تامی که درگیر عمل جراحی بود، از منچستر با هواپیما راهی لیسبون شد تا او را ملاقات کند و او بارها از نقش مهم همسر و فرزندانش در کسب موفقیت های بزرگ در دوران مربیگری اش سخن گفته است.

دردسر جدید مورینیو؛ رسوایی اخلاقی!