شرکت کاوین

  • تاریخ : ۲ام آذر ۱۳۹۷

شرکت کاوین/ تیم نفت مسجد سلیمان با تک گل آفاقی توانست در مقابل سپیدرود رشت به برتری دست یابد.

سپیدرود پس از دو برد پی در پی و در حالی که با خبر کسر ۶ امتیازی استقلال می توانست با برد نفت رقیب مستقیم خود، به صورت کامل از قعر جدول فاصله بگیرد،  یک بازی ۶ امتیازی را از دست داد تا هم یک پله در جدول سقوط کند و هم نوار موفقیت هایش پاره شود.

نفت هم که با یک امتیاز کمتر نسبت به سپیدرود در رده پانزدهم قرار دارد هفته گذشته برابر صنعت نفت آبادان به تساوی ۱-۱ رسید و در تلاش است دومین برد این فصل خود را باز هم در مسابقه خارج از خانه کسب کند. تنها پیروزی آن‌ها به جدال برابر استقلال خوزستان بازمی‌گردد که توانستند با نتیجه ۲-۱ برنده از زمین مسابقه خارج شوند.

 

هفته سیزدهم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

آدینه ۲ آذر ۹۷ – ساعت ۱۵:۰۰

ورزشگاه سردارجنگل رشت ، تماشاگر: پنج هزار نفر

 

داور: شاهو اصلانی کمک ها: جواد مداح ، ایوب غلامزاده داور چهارم: سعید رحیمی مقدم ، ناظر: حسین خانبان

 

ترکیب سپیدرود رشت:

 

کوروش ملکی، میثم تهی دست، میلاد شیخی سلیمانی، حسین ابراهیمی، امین منوچهری(۴۶ – محمدرضا مهدوی)، پویا نزهتی، امین جوادی مقدم (از دقیقه ۸۴ یعقوب کریمی)، مهرداد بایرامی(۷۷ –  حسین کعبی)، علیرضا عزت کرامت، میلاد قربان زاده و محمد غلامی.

 

سرمربی: علی کریمی.

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان:

 

مجتبی بیژن، موسی کولی بالی، حکیم نصاری، اکبر آفاقی(۸۲ – عباس عسگری)، سید پیمان میری(۸۶ – میلاد میداوودی)، سید محمد حسینی، صادقی بابا احمدی(۷۰ – اسماعیل شریفات)، حسین دوستدار، حبیب فر عباسی، یوسف وکیا، علی رضا علیزاده.

 

سرمربی: علی رضا مرزبان.

 

کارت زرد:

 

یوسف وکیا دقیقه ۲۲ (نفت)

 

میثم تهیدست(۶۰)

 

شرح گل:

 

سپیدرود ۰-۱ نفت مسجد سلیمان: اشتباه امین منوچهری در پاس به عقب به اکبر آفاقی در میانه های زمین رسید تا او با یک شوت دقیق و غافلگیرانه بتواند گل نخست نفت را به ثمر برساند.

 

ورزش سه

کانال تلگرام شرکت کاوین