شرکت کاوین

  • تاریخ : ۱۰ام آبان ۱۳۹۷

شرکت کاوین/ سرویس ورزشی: در چهارچوب مرحله یک چهارم نهائی جام حذفی فوتبال ایران، تیم داماش گیلان که در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز مقابل تیم لیگ برتری ماشین سازی ایستاد و در پایان موفق شد در ضربات پنالتی به مرحله نیمه نهائی صعود کند.

 

داماش در این بازی با ارائه یک بازی منطقی مسابقه برابری را مقابل حریف لیگ برتری خود به نمایش گذاشت و در دقیقه ۵۳ توسط امیر تیزرو از روی نقطه پنالتی اولین گل بازی را به ثمر رساند. اما رضا خالقی فر مهاجم کهنه کار ماشین سازی در دقیقه ۸۶ گل تساوی را وارد دروازه یاسر الللهی دروازه بان داماش کرد تا کار به وقت اضافه کشیده شود.

رقابت دو تیم در سی دقیقه وقت اضافه گلی در پی نداشت تا بازی به ضربات پنالتی  برسد.

در ضربات پنالتی، اسماعیل فرهادی، توحید غلامی  و رضا خالقی فر پنالتی های تیم ماشین سازی را از دست دادند و تنها خرم حسینی و سید احمد حسینی پنالتی های تیم خود را به ثمر رساندند.

محمد رستمی،عباس کندل و میلاد پورمحسن نیز  پنالتی های تیم داماش را به ثمر رساندند و تنها کنعان طاهرنژاد پنالتی خود را از دست داد تا داماش با نتیجه ۳بر۲ در ضربات پنالتی از سد تیم ماشین سازی بگذرد و به عنوان اولین تیم به نیمه نهائی جام جذفی صعود کند.

داماش پیش از این تیمهای قشقایی، چوکای تالش و مقاومت تهران را از دور مسابقات حذف کرده بود.

کانال تلگرام شرکت کاوین

نظرات

انتشار نظرات در پایگاه شرکت کاوین به معنی تائید آن نیست. شرکت کاوین نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد