شرکت کاوین

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷

شرکت کاوین/ تیم فوتبال سپیدرود که زیر نظر خداداد عزیزی تمرین می کند، روز گذشته با حضور در سازمان لیگ قرارداد های بازیکنان خود را به ثبت رساند. این در حالی است که عوامل دیگر تیم سپیدرود، که در رشت تمرین می کند، مدعی هستند آنها فقط قرارداد ها را جهت بررسی به سازمان لیگ تحویل دادند و ثبتی صورت نگرفته است.

افشین ناظمی سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت در این مورد اظهارداشت: قرارداد بازیکنان را در سازمان لیگ ثبت کردیم. ما نامه ای از اداره ورزش استان گیلان و تایید هیئت فوتبال استان به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم. از آنجا که قبلا قرارداد ها را در رشت ثبت کردیم مشکلی به وجود نیامد و قرارداد ها را در سازمان لیگ هم ثبت کردیم.

وی افزود: دلیلی وجود نداشت تا قرارداد ها ثبت نشود. چرا که ما فرایند اداری را انجام دادیم. قرارداد ها را به نام سپیدرود ثبت کردیم و در جریان پسوند رشت و گیلان نیستم.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود به ادامه روند جذب بازیکنان این تیم اشاره و خاطرنشان کرد: هنوز در نظر داریم چند بازیکن دیگر جذب کنیم. یک مهاجم، یک دروازه بان و یک دفاع وسط در دستور کار ما قرار دارد. از این رو خداداد عزیزی هر گزینه ای را پیشنهاد دهد با او وارد مذاکره خواهیم شد. هر چند مذاکراتی هم در جریان است ولی، چون در ازجزئیات آن بی خبرم، اظهار نظر نمی کنم.

نوداد ورزشی

کانال تلگرام شرکت کاوین

نظرات

انتشار نظرات در پایگاه شرکت کاوین به معنی تائید آن نیست. شرکت کاوین نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد