شرکت کاوین

  • تاریخ : ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی شرایط بازی های تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان را متفاوت توصیف کرد.

منچسترسیتی این هفته در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان با نتیجه عجیب ۱-۲ در خانه خود مغلوب لیون شد تا چهارمین باخت متوالی این تیم در این رقابت های مهم رخ دهد. حالا گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برابر کاردیف حاضر شده و در مورد مسائل مختلف توضیح می دهد.

گواردیولا: من آگوئرو را متقاعد به ماندن نکردم!

موقعیت سیتی در لیگ قهرمانان: “در بازی با لیون خیلی بد بازی نکردیم اما فوق العاده هم نبودیم و مانند همیشه باید بگویم شرایط کیفی و فیزیکی در لیگ قهرمانان بسیار متفاوت از لیگ برتر است. هوفنهایم و شاختار هر ۲ تیم های قدرتمندی هستند و ما برای صعود به مرحله بعد باید آماده مواجهه با آنها باشیم.”

شرایط بازیکنان مصدوم: “نمی دانم شرایط کوین دی بروین چگونه است. با کادر پزشکی صحبت کرده ام و آنها موقعیت کوین را مساعد ارزیابی کردند. باید دید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما مهم ترین موضوع بازگشت دی بروین در شرایط کامل آرمانی است تا او بتواند در ادامه فصل در همه بازی ها به میدان برود. بنجامین نیز مصدوم شده و از ناحیه استخوان پا دچار مشکل است.”

تمدید قرارداد آگوئرو: “من او را قانع به ماندن نکردم و وی خودش چنین تصمیمی گرفت. پس باید از آگوئرو به خاطر اعتمادی که به ما داشت تشکر کنیم. بازیکنان مانند او کمپانی و دیوید سیلوا خودشان تصمیم گرفته و هر روز در تمرینات تعهد خود را نشان می دهند. من بسیار قدردان آگوئرو بوده و خیلی خوشحالم که قرار است او ۱۰ سال برای منچسترسیتی بازی کند.”