شرکت کاوین

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷

ایران آرت: ایگی پاپ و اندرورلد تک‌آهنگ دیگری را به نام Get Your Shirt از ای‌پی مشترکشان که در راه انتشار است همراه با موزیک ویدئوی آن منتشر کردند.

همکاری ستاره‌های موسیقی راک و الکترونیک

آلبوم Teatime Dub Encounters که ۲۷ جولای منتشر خواهد شد آلبومی در سبک دنس الکترونیک است و تحت لیبل کارولین اینترنشنال منتشر می‌شود. پیش از این دو تک‌آهنگ دیگر به نام‌های Bells and Circles و I’ll See Big از این ای‌پی منتشر شده است.

به گفتۀ کارل هاید و ریک اسمیت، اعضای گروه الکترونیک آندرورلد ایدۀ این همکاری زمانی شکل گرفت که آنها مشغول ضبط آهنگ برای موسیقی متن فیلم T2 Trainspotting بودند.

فیلم تی‌تو ترین‌اسپاتینگ به کارگردانی دنی بویل که دنبالۀ فیلم مشهوری به همین نام در سال ۱۹۹۶ است سال ۲۰۱۷ اکران شد و موسیقی آن کار ریک اسمیت بود. در ترین‌اسپاتینگ دوم نیز به سبک فیلم اصلی قطعات زیادی از هنرمندان بزرگ به عنوان بخش عمده‌ای از موسیقی متن انتخاب شده‌ است و در میان آنها قطعاتی از ایگی پاپ و گروه اندرورلد وجود دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های گروه، ترانۀ قطعۀ Bells and circles از گفتگوی میان دنی بویل و ایگی پاپ دربارۀ رفاقت الهام گرفته است، مفهومی که در واقع درون‌مایۀ اصلی فیلم تی‌تو ترین‌اسپاتینگ نیز هست. در این قطعه صدای ایگی پاپ را می‌شنویم که دربارۀ فواید و مضرات سیگارکشیدن در هواپیما صحبت می‌کند.

ایگی پاپ و گروه اندرورلد هر دو با فیلم ارجینال ترین‌اسپاتینگ محصول سال ۱۹۹۶ نیز همکاری داشتند. ایگی پاپ با قطعۀ Lust for Life و گروه آندرورلد با قطعۀ Born Slippy.

ایگی پاپ از جمله موزیسین‌های صاحب‌نام و پرکاری است که همکاری‌های زیادی را در کارنامۀ کاری خود ثبت کرده است. از جمله آخرین‌ همکاری او پیش از گروه اندرورلد می‌توان به همکاری او با جارویس کاکِر اشاره کرد که سال گذشته برای قسمت سوم از فصل چهارم سریال محبوب پیکی بلایندرز قطعه‌ای به نام Red Tight Hand (قطعۀ اصلی تیتراژ) از هنرمند نام‌دار نیک کیو و گروهش بد سیدز را بازخوانی کردند.