شرکت کاوین

  • تاریخ : ۲۲ام دی ۱۳۹۷

گروه دریافت شرکت کاوین: سید امیر حسین علوی رئیس شورای شهر رشت در پیامی موفقت پایگاه اطلاع رسانی شرکت کاوین در بین پایگاه خبری کشور را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد.

امروزه رسانه ها تبدیل به پدیده ای بی بدیل در کنار تمام لحظات تلخ و شیرین مردم و به عنوان چشم بینای آنها اطلاع رسانی می کنند و همچنین با انتشار فعالیت های مدیریت شهری موجب نزدیکی مردم و مسئولین در مجموعه مدیریت شهری هستند.

شنیدن موفقیت پایگاه خبری شرکت کاوین به عنوان یک رسانه گیلانی در سطح کشور بسیار شعف برانگیز بود.

مطمئنا پشتکار و دانش به عنوان دو رکن اصلی موفقیت هر مجموعه ای در کنار رسالت والای رسانه ای که در بین شما عزیزان و همراهان مدیریت شهری رشت، سراغ دارم، تداوم دهنده موفقیت های مجموعه رسانه پایگاه خبری شرکت کاوین خواهد بود.

سید امیر حسین علوی
رییس شورای اسلامی شهر رشت

 

گفتنی است شرکت کاوین برای اولین بار در طرح خود اظهاری رتبه بندی پایگاههای کشور شرکت کرده بود که در بین رسانه های شمال کشور توانست به مقام سوم دست پیدا کند.

در سال اول این رتبه بندی تنها ۹۹ پایگاه خبری شرکت کرده بودند که “عصر هامون” برترین رسانه استانی شد و در این سال تنها ۷ رسانه استانی مورد بررسی قرار گرفتند که سایت دیار میرزا و سایت رود آور از تویسرکان دوم شدند.در این سال سایتهای تارود(دماوند)،سایت گرو(نهاوند)،ایلام نیوز،سیرانا(سایت جنوب کشور) و سایت صبح مشهد نیز مورد بررسی قرار گرفته بودند.

در سال دوم نیز حدود ۲۰۰ رسانه در این طرح شرکت کرده بودند که بار دیگر سایت عصر هامون در رتبه اول قرار گرفت. در این سال سایت خبر قم که امسال اول استانی شد در رتبه شانزدهم قرار گرفته بود.

کانال تلگرام شرکت کاوین

نظرات

انتشار نظرات در پایگاه شرکت کاوین به معنی تائید آن نیست. شرکت کاوین نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

    پاسخ دهید

    نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد